طراحی وب سایت گالری نقاشی

وب سایت گالری نقاشی یک نمونه کار از وب سایت های شخصی موفق است. این وب سایت در مدت کوتاهی توانست مخاطبین هنر دوست بسیاری را جذب نماید. 

توضیحات پروژه

این وب سایت با توجه به ماهیت کار مشتری، نیاز به طراحی داشت که علاوه بر سرعت بالا در بارگذاری تصاویر، زیبا و چشم نواز باشد تا هنر دوستان را بر سر شوق آورد.

طی چندین جلسه مشاوره با کارفرما که  یک هنرمند بود، نیازهای اساسی او را مورد بررسی قرار دادیم و درباره کلیات آنها تصمیم‌گیری کردیم. قرار بر این شد که وب‌سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا شرکت دیارا وب که توسط تیم برنامه نویسی دیارا وب ایجاد شده، پیاده سازی شود. با توجه به هزینه بالای این کار مشتری انتظارات فراوانی از دیارا وب داشت تا نیاز هایش بر طرف شود. خوشبختانه در کنار تیم گرافیک دیارا وب که با تلاش بسیار طراحی در خور یک هنرمند داشتند که هم چشم نواز بود و هم در عین سادگی تداعی کننده فضای یک موزه بود.

از لحاظ طراحی گرافیک این وب سایت، تیم گرافیست با رنگ های گرم طلایی در کنار رنگ چشم نواز آبی سرمه ای تلاش نمودند که زیبایی نقاشی های نفیس هنرمند را تحت شعاع قرار نداد اما در عین حال لوکس به نظر رسیده و بر زیبایی آن بیافزاید.