حضوری قدرتمند در عرصه کسب و کار های اینترنتی با

خدمات متنوع تیم ما

برای رشد و بهبود کسب و کار شما، دیارا وب از ابتدای راه قدم به قدم همراه شماست.

با استفاده از خدمات ما در میان رقیبان دیده شوید.

طراحی سایت پزشکی، شرکتی، فروشگاهی، سازمانی و شخصی

دیده شدن هر چه بیشتر شما با ارائه ی جدیدترین تکنیک های سئو 

تولید محتوای اختصاصی بر اساس تخصص و حرفه ی شما

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در روند مراحل طراحی سایت پیش می آید، عدم اطلاعات کافی در کارفرما و نداشتن تعریف دقیق از پروژه است. این مشکل باعث کاهش سرعت انجام پروژه و کاهش نسبی کیفیت انجام کار می شود. بسیاری از پروژه ها به دلیل این که مراحل طراحی سایت به درستی و با ترتیب مناسب انجام نشده اند، به شکست می خورند.

پس از ایجاد یک وب سایت مهم ترین مرحله دیده شدن آن توسط مخاطبان بسیار مهم است.
معمولا کاربران برای پیدا کردن محصول و خدمات مورد نیاز خود از جستجو در موتورهای جستجو گر مانند گوگل استفاده می کنند.

دنیای امروز دنیای فضای مجازی است و بازاریابی در آن یکی از اصلی ترین رکن ها برای رونق هر کسب و کاری می‌باشد. برای مقاصد مختلف از انواع مختلف بازاریابی استفاده می‌شود. یک راه فوق العاده برای جلب اعتماد و درگیر کردن مخاطبان و مشتریان بازاریابی از طریق محتوا است.

پاسخ به سوالات مهم:

 1. چرا برخی از پروژه ها با شکست مواجه می شوند؟

  گاهی وقتی کارفرما بعد از انجام مراحل اولیه و بعد از طراحی گرافیکی قالب و پیاده سازی نسخه وب بخواهد ساختار گرافیکی قالب را تغییر دهد، پروژه متوقف می شود و باید دوباره همه مراحل قبلی تکرار شوند و هزینه و زمان بیشتری برای طراحی سایت صرف می شود.
  این متن جهت مشخص شدن خلاصه ای از روند مهندسی و حرفه ای  مراحل طراحی سایت نوشته شده است تا کارفرمایان دید کلی از پروژه داشته باشند.

 2. چرا برخی از سایت ها بازدید ندارند و یا بازدید بسیار کمی دارند؟

  هر اندازه که یک سایت اصولی و حرفه ای طراحی شود تا زمانیکه مخاطب به آن دسترسی پیدا نکند کاربرد بسیار کمی خواهد داشت. برای اینکه در نتایج جستجو های کاربران وب سایت نمایش داده شود باید طی یک فرآیند مهندسی شده بهینه سازی موتور های جستجو گر یا همان سئو انجام شود که در این راه متخصصین سئو ما همراه شما هستند.

 3. گام های موفقیت در کسب و کار با تولید محتوا چیست؟

  برای موفقیت در دنیای کسب و کار لازم است حتما گام های زیر به ترتیب انجام شود:

  • راه‌اندازی وب سایت حرفه ای 
  • تولید محتوا سئو محور 
  • تعامل با مخاطب جلب اعتماد او
  • تبلیغات خدمات و محصول
 4. نقش تولید محتوا در سئو وب سایت چیست؟

  یکی از مهم‌ترین روش‌های جذب مخاطبان به سایت، تولید محتوای جذاب و مطابق اصول سئو است. بازاریابی محتوایی ابزاری است که سال‌ها و ماه‌ ها با کمترین هزینه، مخاطبان و مشتریان جدید را برای شما به همراه خواهد آورد. تولید محتوای سایت با کیفیت و با اصول فنی و لازم برای دریافت رتبه‌ بالاتر توسط گوگل، علاوه بر تخصص فنی، به دانش و تجربه‌ سئو نیازمند است.

 به کار بردن بی‌وقفه ابزارهای دیجیتال در فضای اینترنت

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی به منظور بازاریابی محصولات یا خدمات و بالا بردن فروش یا برند سازی است.

بازاریابی محصولات یا خدمات

بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ به کار بردن و بی‌وقفه ابزارهای دیجیتال فضای اینترنت مانند وب سایت، اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین، شبکه‌های اجتماعی، سئو، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی موبایلی به منظور بازاریابی محصولات یا خدمات و بالا بردن فروش یا برند سازی است.

تعامل روزانه انسانها با دستگاه‌های الکترونیکی روز به روز در حال افزایش است به همین جهت بازاریابی دیجیتال اهمیت خود را نمایان میکند و بدون استفاده از این بستر جذب مشتریان در محیط کسب و کار ناممکن است .

روش‌ها و استراتژی متفاوتی  برای بازاریابی دیجیتال وجود دارد. بازاریابی دیجیتال به صورت آفلاین و آنلاین انجام می‌شود. در هر ساعت از شبانه‌روز به صورت فراگیر و ارزان می توان این بازاریابی را انجام داد.اگر قصد که در کسب و کار خود به بازده بالا دست پیدا کنید، باید از تمامی روش های بازاریابی در کنار هم استفاده کنید.

شما می‌توانید با توجه به کسب و کار و مشتریان خود، بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال را انتخاب کنید تا دیارا وب در توسعه و رشد کسب و کارتان همراه شما باشد. توصیه دیارا وب استفاده همزمان از روش های بازاریابی دیجیتال  است تا از تمامی ظرفیت ها استفاده حداکثری شود.

نمونه هایی از روش های بازاریابی دیجیتال

در اینجا خدمات بازاریابی دیجیتال  دیارا وب را آورده ایم که نسبت تاثیر گذاری هر کدام را نیز مشخص نموده ایم.

بهینه‌سازی موتور جستجو
0
بازاریابی محتوا
0
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
0