داستان ما وسیع تراز تاریخچه برند ماست.

داستان هر برند صدای آن برند است صدای ما را بشنوید…

در راه راه اندازی هر تیم و برندی بی شک با چالش های بسیار زیادی مواجه می شویم. برای روایت مسیر شکل گیری، رشد و بقای یک تیم و برند کلمات قادر به توصیف مسیر نیست زیرا بطن شکل گیری یک کسب کار و تجربه زندگی در این مسیر صرفا یک داستان نیست بلکه کسب و کار ما حاصل علاقه، عشق، تلاش، سرمایه و زندگی ما است که همین باعث می شود صحبت از آن بسیار سخت باشد اما همین مسیر و داستان دیارا وب باعث شده امروز ما در اینجا باشیم … داستان هر برند صدای آن برند است صدای ما را بشنوید…

در سال 1391 دو مهندس کامپیوتر که با پایان تحصیلات خود هر کدام در شرکتی مشغول به کار بودند از کار خود جدا شدند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند. تنها سرمایه آنها تحصیلات و دانش آنها به همراه دو سیستم کامپیوتری بود.
ف کشاورز
طراح ارشد وب

شروع یک کسب و کار

راه اندازه یک کسب و کار پر از ریسک است اما شوق کارآفرینی به ما انگیزه شروع داد. می توان کارمند یک شرکت بود و دغدغه های یک کارمند را داشت اما شوق کارآفرینی و لذت پیاده سازی ایده هایمان به ما انگیزه داد تا تیم خود را راه بیاندازیم. شروع یک کار جدید که در آن خود کارمند و رئیس و … خود هستید هیجان انگیز و در عین حال میتواند وحشت آور باشد بزرگترین ترس، ترس از ناشناخته های مسیر کسب و کار در دنیای دیجیتال است. اما روحیه یاد گیری و پویا بودن در دنیای دیجیتال نقشه راه ما در این مسیر بود.

در ابتدای راه به بسیاری از کسب و کارها که فعالیتی در دنیای اینترنت نداشتند تماس گرفتیم و پیشنهاد همکاری دادیم متاسفانه، بیشتر آنها به علت عدم آگاهی حاضر به همکاری نشدند اما ما نا امید نشدیم فرایند بازاریابی خود را اصلاح کردیم و از طریق ماه‌ها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی توانستیم که دوران بحران کسب‌وکار خود را پشت سر بگذاریم. پس از نجات کسب‌وکار با یک استراتژی جدید کارمان را گسترش دادیم و متخصصین دیگری را نیز جذب تیم کردیم. افرادی خلاق، کار بلد و با انگیزه. داشتن تیمی اینچنینی باعث شد که همواره با تکنولوژی های جدید به روز باشیم و خلاقیت در کار ما جریان داشته باشد. با گذشت زمان کم کم مشتریان ما زیاد شدند و ما را به یکدیگر معرفی کردند و ما در دو شعبه تهران و کرج مشغول سرویس دهی به مشتریان شدیم.

هدف دیارا وب

شرکت دیاراوب با هدف ایجاد علاقه برای ایجاد وب سایت و کسب و کار در فضای مجازی، انتقال فرهنگ نوآوری، تعهد به مشتریان و منافع آنان ایجاد شد.

چرا دیارا وب ماندگار شد؟

محصول نهایی با کیفیت

قیمت منصفانه

ارزش نهادن به مشتری

باور به هدف مشتری

باور به هدف تیم

نتیجه سالها تلاش

تخصص ما در زمینه های گرافیک، بازرایابی دیجیتال، سئو تولید محتوا، برنامه نویسی وب، طراحی وب و… لیست بلند بالایی از کارهایی است که در پشت صحنه برای یک برند انجام می شود که از دانش و تجربه ما نشات گرفته است. ماموریت ما بهبود کسب و کار, ارزش‌ها, نام تجاری, ارتباط با مشتری است و طراحی های ما کاربر پسند و در عین قدرت ساده هستند به قول مینیمالیست ها less is more.

ارتباط و ادراک مشتریان یک هدف با ارزش است. چراکه هرچه مشتریان به یک برند وفادارتر شوند ارزش برند، ارتباط با مشتری و استراتژی نیز برای آن‌ها مهم‌تر می‌شود.
مشتریان ما هم همانند ما برای موفقیت در فضای مجازی راهی که ما پیمودیم را باید طی کنند تجربه هایی که ما به صورت ملموس آنرها را کشف و آزمون و خطا کردیم برای آنان راه گشاست و موفقیت آنها را تضمین میکند.
همه چیز برند ما، از تخصص اعضای تیم کارکنان تا مشتریان ما بخشی از داستان برند ما است. زیرا داستان یک برند بیش از یک روایت است و در این روایت ما تنها نویسنده داستان نیستیم. نویسنده داستان برند ما کارمند ما نیست بلکه نویسنده، مشتریان ما، کارآموزان ما، کارمندان ما و فالورهای ما درشبکه های اجتماعی هستند.