تولید محتوا متنی

محتوای متنی از جنس کلمات است که  شامل اطلاعات و تجربیاتی ترغیب کننده است که در عین جذاب بودن با مخاطب ارتباط و تعامل برقرار می نماید.

بیشتر بدانید
تولید محتوا صوتی (پادکست)

پادکست نوعی از محتوای شنیداری است که از طریق اینترنت و اپلیکیشن هایی که پادگیر نامیده می شوند قابل دسترسی است.

بیشتر بدانید
تولید محتوا ویدیویی

محتوای ویدئویی یکی از جذابترین راه های انتقال اطلاعات است که با استفاده از آن می توان مخاطبان را با محصولات و خدمات خود آشنا نمود.

بیشتر بدانید
تیم تولید محتوای دیارا وب:

این روزها تولید محتوا یک شغل و تخصص است زیرا کسی می‌تواند محتوای موفق و پولساز تولید کند که بتواند مخاطب بیشتری جذب کرده و مخاطب را تحت تاثیر قرار بدهد. برای این کار تولید محتوا به باید صورت حرفه ای انجام شود. تیم مهارت تولید محتوا جایگاه‌های شغلی مثل سناریست، استراتژیست محتوا، مدیر بازاریابی محتوا و … دارد زیرا تولید محتوا هنر است. هنری بسیار ظریف و تخصصی. هنر با تحت تأثیر قرار دادن عواطف، احساسات و هوش انسانی، پیامی ‌را به مخاطب منتقل می کند که در تولید محتوا نیز دقیقا باید به دنبال همین هدف بود.
یک تولید کننده حرفه ای محتوا، انواع محتوا را برای مخاطب های خاص و برای هدف های خاص خلق می‌کند. او باید برای خلق محتوا با مفاهیم سئو آشنایی داشته باشد و گاهی نویسنده، زمان هایی فروشنده و بازاریاب، کمدین و طنزپرداز یا یک زمان هایی خبرنگار، روانشناس حرفه ای …شود. باید برای موفق شدن در زمان های مختلف از مهارت های مختلفی استفاده کند. محتوا از طریق کانال های خاص و مناسب آن محتوا منتشر باید انتشار پیدا کند تا به دست مخاطب مورد نظر برسد و باید جوری محتوا تهیه شود که مخاطب جز کلیک راه دیگری نداشته باشد!